Oktobrī Ultra HD kvalitātē SES satelīti pirmo reizi sāk raidīt a


 

  

 TIEK UZSĀKTA JAUNA ULTRA HD KANĀLA RAIDĪŠANA SES 19.2 GRĀDUS UZ AUSTRUMIEM

LUKSEMBURA, 2015. gada 10. septembris - SES S.A. (NYSE Euronext Parīzes un Luksemburgas Akciju Birža: SESG) šodien paziņoja, ka TV Entertainment Reality Network (TERN) ir noslēdzis ilgtermiņa līgumu par bezmaksas apraides kanāla izveidi, kurš savu darbu sāks 2015. gada oktobrī gan HD, gan Ultra HD kvalitātē. Jaunais kanāls būs pieejams tikai caur ASTRA satelītu 19.2 grādus uz austrumiem Eiropā.

Mariam Zamaray, TERN izpilddirektors: "Mēs esam ārkārtīgi sajūsmināti par jaunā kanāla translēšanu caur SES satelītiem Eiropā. Saviem partneriem un skatītājiem garantējam visaugstāko apraides kvalitāti. Mūsu misija ir raidīt augstas kvalitātes programmas Ultra HD kvalitātē un mainīt televīzijas skatīšanās pieredzi.

Ferdinands Kaizers, SES komercdirektors: "Jaunajam, TERN radītajam kanālam būs nepārspējama Ultra HD attēla kvalitāte un tas izraisīs revolūciju līdzšinējā TV skatīšanās pieredzē. 2015. gadā Ultra HD kļūs par realitāti TV skatītājiem Eiropā un mēs esam gandarīti, ka pirmie trīs Ultra HD kanāli Eiropā tiks pārraidīti tieši caur SES satelītiem."  

Papildus informācijai lūdzam sazināties:

Markus Payer
Korporatīvo komunikāciju pārstāvis                         
Tālr. +352 710 725 500
Markus.Payer@ses.com          

 

 

 

Seko mums:

Twitter: https://twitter.com/SES_Satellites

Facebook: https://www.facebook.com/SES.YourSatelliteCompany

YouTube: http://www.youtube.com/SESVideoChannel

Blog: http://en.ses.com/4243715/blog

SES attēli ir pieejami https://extranet.ses.com/18706236/pictures

SES Atskaites ir pieejamashttp://www.ses.com/18681915/white-papers

 

 

Par TERN

TERN (Television Entertainment Reality Network) ir starptautiska raidorganizācija, kas intensīvi strādā pie satura pielāgošanas skatītāja vēlmēm. TERN piedāvā augstākās klases programmas skatītājiem visā pasaulē gan ar lineāru, gan arī ar nelineāru platformu palīdzību. No satura veidošanas, producēšanas un talantu meklēšanas līdz mūzikas izdošanai un piegādei, TERN izstrādā ikvienu šī procesa posmu, tādējādi spējot nodrošināt lielisku skatīšanās pieredzi kā partneriem, tā skatītājiem.  

Papildus informācijai, lūdzam apmeklēt:  http://www.tern-international.tv/

Par SES

SES (NYSE Euronext Paris and Luxembourg Stock Exchange: SESG) ir pasaules vadošais satelītu operators ar vairāk nekā 50 ģeostacionāriem satelītiem. Uzņēmums sniedz satelīta komunikāciju pakalpojumus raidsabiedrībām, satura un interneta pakalpojumu sniedzējiem, mobilo un fiksēto tīklu operatoriem, kā arī komerciālajām un valsts organizācijām visā pasaulē.

SES apzīmē ilgstošas biznesa attiecības, augstas kvalitātes pakalpojumus un izcilību pārraides industrijā. Reģionālās SES komandas darbojas visā pasaulē, nodrošinot klientiem viņu īpašo prasību izpildi attiecībā uz satelītu pārraides joslas platumu un pakalpojumu kvalitāti.

SES piedalās arī O3b tīklu - nākamās paaudzes satelītu tīklu attīstībā, kur šķiedras kabeļu ātrums tiek apvienots ar satelītu piedāvāto sasniedzamību.

Papildus informācijai: www.ses.com.

 

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Valsts iestādi obligāta
Copyright © LTA2002
LTA, Akadēmijas laukums 1 - 702, LV - 1050, Tālr. +371 67226962, Fakss: +371 67227879, E-pasts: info@telecom.lv