PASAULES SATELĪTU BIZNESA NEDĒĻĀ SES SAŅEM BALVU "GADA OPER


 

 

 

Preses relīze

 

PASAULES SATELĪTU BIZNESA NEDĒĻĀ SES SAŅEM BALVU "GADA OPERATORS"

 

LUKSEMBURGA, PARĪZE, 2015. gada 16. septembris -- SES S.A. (NYSE Euronext Paris and Luxembourg Stock Exchange: SESG) šodien paziņoja, ka 19. Pasaules Satelītu biznesa nedēļā Parīzē Euroconsult (vadošais konsultāciju uzņēmums, kas specializējies kosmosa tehnoloģiju tirgū) tam ir piešķīris balvu “Gada operators”.

 

Uzvarētājus izvēlas industrijas ekspertu grupa no Euroconsult, SpaceNews un Satellite

Finance. Kandidāti tiek izvērtēti saskaņā ar kvalitātes un kvantitātes kritērijiem.

 

Balva "Gada globālais satelītoperators" tiek noteikts vadoties pēc uzņēmuma kopējiem ieņēmumiem, EBITDA peļņas un izaugsmes, kā arī abonentu skaita pieauguma.

 

"Savu kolēģu un SES vārdā esmu pagodināts saņemt balvu “Gada operators” no Euroconsult. Mani kolēģi un es esam ieguldījuši daudz darba SES, lai īstenotu mūsu vīziju un mēs būtu vadošais satelīta komunikācijas pakalpojumu sniedzējs pasaulē ar ievērojamu ieguldījumu pasaules digitalizācijā. Pateicoties SES un O3b GEO un MEO satelītu būtiskajām priekšrocībām, mēs spējam piedāvāt klientiem visā pasaulē pilnībā izmērāmu, daudzpusīgu un ļoti efektīvu tīkla infrastruktūru", teica SEs prezidents un vadītājs Karims Maikls Sabags /Karim Michel Sabbagh/.

 

Papildus gada operatora balvai tika piešķirtas vēl trīs balvas, ar ko tiek izteikta atzinība uzņēmumiem un vadībai par izciliem sasniegumiem satelītu tehnoloģiju jomā.

 

Balvu kategorijas un uzvarētāji ir:

Nominācijā „Gada stratēģiskais darījums”: EMC

Nominācijā „Gada reģionālais FSS operators”: RSCC

Nominācijā „Gada jaunpienācējs –satelītoperators”: Arsat

 

Papildu informācija:

Markus Payer

Iekšējās komunikācijas

Tel. +352 710 725 500

Markus.Payer@ses.com

 

Sekojiet mums:

Twitter: https://twitter.com/SES_Satellites

Facebook:  https://www.facebook.com/SES.YourSatelliteCompany

YouTube: http://www.youtube.com/SESVideoChannel

Blogs: http://en.ses.com/4243715/blog

SES attēli pieejami http://www.ses.com/21472913/Our_Pictures

SES atskaites pieejamas http://www.ses.com/18681915/white-papers

 

 

 

 

Par SES

SES (NYSE Euronext Paris and Luxembourg Stock Exchange: SESG) ir pasaules vadošais satelītu operators ar vairāk nekā 50 ģeostacionāriem satelītiem. Uzņēmums sniedz satelīta komunikāciju pakalpojumus raidsabiedrībām, satura un interneta pakalpojumu sniedzējiem, mobilo un fiksēto tīklu operatoriem, kā arī komerciālajām un valsts organizācijām visā pasaulē.

SES apzīmē ilgstošas biznesa attiecības, augstas kvalitātes pakalpojumus un izcilību pārraides industrijā. Reģionālās SES komandas darbojas visā pasaulē, nodrošinot klientiem viņu īpašo prasību izpildi attiecībā uz satelītu pārraides joslas platumu un pakalpojumu kvalitāti.

SES piedalās arī O3b tīklu - nākamās paaudzes satelītu tīklu attīstībā, kur šķiedras kabeļu ātrums tiek apvienots ar satelītu piedāvāto sasniedzamību.

Papildus informācija: www.ses.com.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Valsts iestādi obligāta
Copyright © LTA2002
LTA, Akadēmijas laukums 1 - 702, LV - 1050, Tālr. +371 67226962, Fakss: +371 67227879, E-pasts: info@telecom.lv