SES UN VIASAT PAGARINA SADARBĪBU TELEVĪZIJAS APRAIDĒ


 

 

 

Preses relīze

 

 

 

LUKSEMBURGA, 2015. gada 17. decembris - SES S.A. (NYSE Euronext Paris and Luxembourg Stock Exchange: SESG) šodien paziņoja, ka tiešās translācijas satelīttelevīzijas raidītājs un maksas televīzijas operators Viasat, kas pieder Zviedrijas mēdiju un izklaides grupai “Modern Times Group” (MTG), ir nolēmis pagarināt sadarbību ar SES, lai pārraidītu aptuveni 230 kanālus Ziemeļu un Baltijas valstīs. Šī vienošanās nozīmē būtisku soli, lai ilgtermiņā nodrošinātu biznesu šajā reģionā.


MTG Viasat pārraides ietver bezmaksas televīzijas un maksas televīzijas kanālus SD un HD formātos. SES turpinās pārraidīt esošos Viasat kanālus Ziemeļu un Baltijas valstīs no ASTRA 4A un SES 5, kas atrodas 5 grādus uz austrumiem.

“Viasat ir bijis ilglaicīgs partneris kopš 1990. gadu vidus. Mēs esam ļoti gandarīti, ka Viasat paļaujas uz SES savā nepārtrauktajā attīstībā nākotnē,” teica SES Ziemeļu, Baltijas un Austrumeiropas pārdošanas nodaļas viceprezidents Håkan Sjödin. “Šī līguma pagarināšana norāda, ka satelītam ir svarīga loma televīzijas pārraidē un kā tas saglabās galveno lomu videobiznesā ilgtermiņa perspektīvā.”
Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar:

Markus Payer
Iekšējās komunikācijas
Tel. +352 710 725 500
Markus.Payer@ses.com
       

 


Sekojiet mums:
Twitter: https://twitter.com/SES_Satellites
Facebook: https://www.facebook.com/SES.YourSatelliteCompany
YouTube: http://www.youtube.com/SESVideoChannel
Blog: http://www.ses.com/blog
SES attēli pieejami http://www.ses.com/21472913/Our_Pictures
SES Baltā grāmata pieejama http://www.ses.com/18681915/white-papers

Par SES

SES (NYSE Euronext Paris and Luxembourg Stock Exchange: SESG) ir pasaulē vadošais satelītu operators ar vairāk nekā 50 ģeostacionāriem satelītiem. Uzņēmums sniedz satelīta komunikāciju pakalpojumus raidsabiedrībām, satura un interneta pakalpojumu sniedzējiem, mobilo un fiksēto tīklu operatoriem, kā arī komerciālajām un valsts organizācijām visā pasaulē.

SES apzīmē ilgstošas biznesa attiecības, augstas kvalitātes pakalpojumus un izcilību pārraides industrijā. Reģionālās SES komandas darbojas visā pasaulē, nodrošinot klientiem viņu īpašo prasību izpildi attiecībā uz satelītu pārraides joslas platumu un pakalpojumu kvalitāti.

SES piedalās arī O3b tīklu - nākamās paaudzes satelītu tīklu attīstībā, kur šķiedras kabeļu ātrums tiek apvienots ar satelītu piedāvāto sasniedzamību.

Papildus informācija: www.ses.com.

 

 

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Valsts iestādi obligāta
Copyright © LTA2002
LTA, Akadēmijas laukums 1 - 702, LV - 1050, Tālr. +371 67226962, Fakss: +371 67227879, E-pasts: info@telecom.lv